Gigabyte Aorus K1
Відео 3Фото 4 |
Gigabyte Aorus K1 |
|
Повнорозмірна механічна ігрова клавіатура з високоякісними механічними перемикачами, керованої RGB LED-підсвічуванням Gigabyte RGB Fusion, вбудованою пам'яттю для зберігання призначених для користувача профілів і міцним металевим корпусом. Позиціонується як продукт верхній ціновій категорії, призначений для вимогливих геймерів. Підійде початківцям та професійним кіберспортсменам, яким необхідна надійна клавіатура з мінімальним часом відгуку і делікатним тактильним відгуком.
Ключовою особливістю клавіатури Gigabyte Aorus K1 стало використання лінійних механічних перемикачів Cherry MX Red, які не тільки забезпечують неймовірну надійність (не менше 100 млн. спрацьовувань), але і прекрасно підходять для багатократних натискань (не вимагають повернення клавіші у вихідне положення для повторного натискання). Поріг спрацьовування становить 2 мм, а повний хід 4 мм.
Варто також зазначити, що при активній роботі таких перемикачів не виникає значного рівня шуму. Завдяки фірмовій технології Anti-Ghosting Matrix, клавіатура не допускає фіксації фіктивних натискань у всіх зонах розміщення клавіш (N-Key Rollover). Передбачена можливість програмування всіх клавіш засобами фірмового додатка і вбудованої пам'яті. Утиліта Aorus Engine або додаток RGB Fusion 2.0 дозволять детально налаштувати RGB-підсвітку у відповідності з індивідуальним смаком.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte Aorus K1
Усі ціни 21 →Клавіатура Aorus K1 | 4 179 грн. |
Клавіатура gigabyte aorus k1 | 4 474 грн. |
Механическая клавиатура GigaByte AORUS K1 Cherry MX RED RGB | 4 260 грн. |
GIGABYTE AORUS K1 | 4 190 грн. |
Gigabyte Aorus K1 (AORUS K1 RU) aorus k1 ru | 4 799 грн. |