Блок живлення Gigabyte P-Series 2020 P550B
Відео 5Фото 7 |
Gigabyte P-Series 2020 P550B 2020 рік 450 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 550 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 750 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold 850 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte P-Series 2020 P550B
Усі ціни 64 →Gigabyte P550B 550W (GP-P550B) GP-P550B | 2 199 грн. |
Блок живлення GIGABYTE GP-P550B 80+Bronze | 2 199 грн. |
Блок живлення Gigabyte P550B 550W (GP-P550B) | 2 079 грн. |
Блок питания Gigabyte P550B 550W (GP-P550B) | 2 079 грн. |
Блок живлення Gigabyte P550B (550W) 80 + Bronze (GP-P550B) P550B (550W) 80 | 2 193 грн. |
ще 20 пропозицій
3 1 1 4 |
На вигляд відмінний (кабелі плоскі, багато проводів, привабливий вигляд) Купив тиждень тому на 550ВТ і відразу ж вилізла проблема у вигляді свистячого кулера, в СЦ все-таки замінили на інший хоча дуже неохоче (гул пропав) АЛЕ вилізла наступна проблема, з'явився неприємний хрускіт з блоку живлення (за звуком дуже схоже на те, що всередині щось коротить) Не вибухнув хоч би вже. Описав вище Wallrider SS: користуюся Gigabyte P550B менше місяця |
Норм блок живлення, навантаження тримає спокійно, дуже понравилася функція фанстоп, дуже тихо. НО, дуже важлива інформація: якщо підключати в підовжувач (або просто розетку) без заземлення, то під час роботи постійний шум (тріск-шелест) Тиха робота Не дуже привабливі та непослухові дроти в комплекті Євгеній Стадник: користуюся Gigabyte P750GM менше місяця |
Відпрацював Максим 1,5 роки та здав за гарантією. Повернення грошей. Dota 2: користуюся Gigabyte P1000GM більше року |
Показано 3 з 9 відгуків
ще 6 відгуків
Відеоогляди
Модификації Gigabyte P-Series 2020
Ціни на Gigabyte P-Series 2020 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte P-Series 2020 P450B | від 1 723 грн. | 37 пропозицій | ||
Gigabyte P-Series 2020 P550B | від 1 930 грн. | 65 пропозицій | ||
Gigabyte P-Series 2020 P750GM | від 3 119 грн. | 57 пропозицій | ||
Gigabyte P-Series 2020 P850GM | від 3 940 грн. | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →