Сушарка для білизни Gimi Lift 120 (GM46012)
Фото 3 |
Gimi Lift 120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gimi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gimi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gimi Lift 120
Усі ціни 7 →Сушарка для білизни настінно-стельова Gimi Lift 120 7м | 1 499 грн. |
Сушка для білизни Gimi Lift стельові настінна 120 см (GM46012) | 1 520 грн. |
Сушарка для білизни настінно-потілова Gimi Lift 120 | 3 000 грн. |
Сушарка для білизни настінно-стельова Gimi Lift 120 (GM46012) | 1 354 грн. |
Сушарка для білизни Gimi Lift 120 настінно-стельова 1,2 м | 1 299 грн. |
Сушарка для білизни настінно-постільна Gimi Lift 120 154877 | 3 200 грн. |
Сушка для білизни LIFT 120 GIMI потолочно-настінна GM46012 | 1 228 грн. |
Модификації Gimi Lift 120
Ціни на Gimi Lift 120 |
---|---|---|---|---|
Gimi Lift 100 | від 2 600 грн. | 2 пропозиції | ||
Gimi Lift 120 | від 1 228 грн. | 7 пропозицій | ||
Gimi Lift 140 | від 1 389 грн. | 26 пропозицій | ||
Gimi Lift 160 | від 1 480 грн. | 21 пропозиція | ||
Gimi Lift 180 | від 1 535 грн. | 29 пропозицій | ||
Gimi Lift 200 | від 1 646 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →