Сушарка для білизни Gimi Modular 4 (GM24004)
Gimi Modular 4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gimi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gimi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gimi Modular 4
Усі ціни 11 →Сушарка для білизни Gimi Modular 4 Lux підлогова (154918) | 1 785 грн. |
Сушка для белья Gimi Modular 4 Lux напольная (154918) | 1 767 грн. |
Сушарка для білизни Gimi Modular 4 Lux підлогова (154918) (929824) 929824 | 2 099 грн. |
Gimi Сушарка для білизни Gimi Modular 4 Lux підлогова (154918) (929824) 92 | 2 099 грн. |
Сушарка для білизни підлогова Gimi Modular 4 Lux (154918) | 2 078 грн. |
ще 6 пропозицій
Модельні відмінності:
- Модель Modular 4 — матеріал з емальованої сталі
- Модель Modular 4 Lux Silver — матеріал з хромованої сталі
РекомендуємоПорівняти в таблиці →