Сушарка для білизни Gimi Brio Super 80
Фото 2 |
Gimi Brio Super 80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gimi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gimi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gimi Brio Super 80
Ціни на Gimi Brio Super 80 |
---|---|---|---|---|
Gimi Brio Super 60 | від 629 грн. | 21 пропозиція | ||
Gimi Brio Super 80 | від 1 700 грн. | 2 пропозиції | ||
Gimi Brio Super 100 | від 1 700 грн. | 2 пропозиції | ||
Gimi Brio Super 120 | від 809 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →