Сушарка для білизни Gimi Duo
Фото 2 |
Gimi Duo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gimi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gimi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gimi Duo
Усі ціни 14 →Сушарка Gimi Duo напольная (153847) | 1 900 грн. |
Сушилка Gimi Duo напольная (153847) | 1 900 грн. |
Сушарка для білизни Gimi Duo підлогова 22 м (153847) (928564) 928564 | 1 999 грн. |
Сушарка для білизни підлогова Gimi Duo 22м (153847) | 1 979 грн. |
Сушарка для білизни підлогова Gimi Duo (155195) 928564 | 1 999 грн. |
ще 9 пропозицій
Модельні відмінності:
- Модель Duo — решітка і подовжувачі зі сталі
- Модель Duo Alu — решітка і подовжувачі з алюмінієвого сплаву
РекомендуємоПорівняти в таблиці →