Сушарка для білизни Gimi Lift 180
Фото 3 |
Gimi Lift 180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gimi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gimi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gimi Lift 180
Усі ціни 24 →Сушилка Gimi Lift 180 настенная (153567) | 1 767 грн. |
Сушарка Gimi Lift 180 настінна (153567) | 1 785 грн. |
Сушарка для білизни настінно-стельова Gimi Lift 180 10.5 м (154880) | 1 890 грн. |
Сушарка для білизни Gimi Lift 180 настінно-стельова 10.5 м (154880) (92871 | 2 099 грн. |
Сушарка для білизни настінно-стельова Gimi Lift 180 10.5 м (153567) | 2 078 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Gimi Lift 180
Ціни на Gimi Lift 180 |
---|---|---|---|---|
Gimi Lift 100 | від 2 600 грн. | 2 пропозиції | ||
Gimi Lift 120 | від 1 228 грн. | 7 пропозицій | ||
Gimi Lift 140 | від 1 389 грн. | 26 пропозицій | ||
Gimi Lift 160 | від 1 480 грн. | 21 пропозиція | ||
Gimi Lift 180 | від 1 535 грн. | 29 пропозицій | ||
Gimi Lift 200 | від 1 646 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →