Сковорідка Gipfel Mayer 0552 24 см
Gipfel Mayer 0552 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gipfel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gipfel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gipfel Mayer 0552 24 см
Сковорода Gipfel Mayer без крышки 24 см 0552 | 2 570 грн. |
Gipfel GP-0552 | 2 828 грн. |
Gipfel сковорода mayer 24x5.0 см з індукційним дном () антипригарне покрит | 3 398 грн. |
Модификації Gipfel Mayer 0552
Ціни на Gipfel Mayer 0552 |
---|---|---|---|---|
Gipfel Mayer 0551 20 см | від 2 194 грн. | 5 пропозицій | ||
Gipfel Mayer 0552 24 см | від 2 570 грн. | 5 пропозицій | ||
Gipfel Mayer 0553 28 см | від 2 995 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →