Сковорідка Gipfel Proofet 2483 20 см
Відео 2 |
Gipfel Proofet 2483 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gipfel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gipfel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gipfel Proofet 2483 20 см
Сковорода без крышки Gipfel Proofet 20 см 2483 | 1 512 грн. |
Gipfel GP-2483 | 1 859 грн. |
Сковорода без крышки Gipfel Proofet 20 см 2483 | 1 629 грн. |
Відеоогляди
Модификації Gipfel Proofet 2483
Ціни на Gipfel Proofet 2483 |
---|---|---|---|---|
Gipfel Proofet 2483 20 см | від 1 512 грн. | 7 пропозицій | ||
Gipfel Proofet 2484 24 см | від 2 167 грн. | 4 пропозиції | ||
Gipfel Proofet 2478 26 см | від 2 417 грн. | 4 пропозиції | ||
Gipfel Proofet 2485 28 см | від 2 646 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →