Гриль-сковорідка Gipfel Naturel 0782 24 см
Gipfel Naturel 0782 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gipfel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gipfel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gipfel Naturel 0782 24 см
Сковорода без крышки Gipfel Naturel 24 см 0782 | 2 378 грн. |
Gipfel GP-0782 | 2 617 грн. |
Gipfel сковорода-гриль 24см антипригарне покриття pfluon дерев'яна ручка і | 3 145 грн. |
Модификації Gipfel Naturel 0782
Ціни на Gipfel Naturel 0782 |
---|---|---|---|---|
Gipfel Naturel 0782 24 см | від 2 378 грн. | 5 пропозицій | ||
Gipfel Naturel 0783 28 см | від 2 621 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →