Вантажна шина Giti GAR820 215/75 R17.5 126M
Виберіть розмір вантажної шини
Giti GAR820 215/75 R17.5 126M 215/75 R17.5 " 126 M 215/75 R17.5 " 128 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giti GAR820 215/75 R17.5 126M
Giti GAR820 (универсальная) (215/75R17.5 126M) | 7 242 грн. |
Грузовые шины Giti GAR820 (универсальная) 215/75 R17.5 126/124M 1001356595 | 7 300 грн. |
Вантажні шини Giti GAR820 (універсальна) 215/75 R17.5 126/124M | 7 738 грн. |
Модификації Giti GAR820 215/75 R17.5 126M
Ціни на Giti GAR820 215/75 R17.5 126M |
---|---|---|---|---|
Giti GAR820 215/75 R17.5 126M | від 7 242 грн. | 3 пропозиції | ||
Giti GAR820 215/75 R17.5 128M | від 7 050 грн. | 2 пропозиції |