Вантажна шина Starmaxx LZ305 235/75 R17.5 143J
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx LZ305 235/75 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx LZ305 235/75 R17.5 143J
Усі ціни 14 →Starmaxx LZ305 (причіпна вісь) 235/75 R17.5 143/141J | 6 846 грн. |
Starmaxx LZ305 (универсальная) 235/75 R17.5 143/141J | 6 119 грн. |
Starmaxx LZ305 (универсальная) (235/75R17.5 143J) | 6 083 грн. |
Starmaxx LZ305 (универсальная) 235/75 R17.5 143/141J 18PR | 6 100 грн. |
Грузовые шины Starmaxx LZ305 (прицепная) 235/75 R17.5 143/141J 16PR 100223 | 7 300 грн. |
ще 9 пропозицій