Вантажна шина Greentrac GTRA1 235/75 R17.5 143L
Виберіть розмір вантажної шини
Greentrac GTRA1 235/75 R17.5 143L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Greentrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Greentrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Greentrac GTRA1 235/75 R17.5 143L
Greentrac GTRA1 (рулевая) 235/75 R17.5 143/141L PR18 | 6 647 грн. |
Greentrac GTRA1 (235/75R17.5 143L) | 6 741 грн. |
Грузовые шины Greentrac GTRA1 (рулевая) 235/75 R17.5 143/141L 18PR 1002464 | 6 818 грн. |
Відеоогляди