Змішувач Globus Lux Caprice GLCA-0103M
Globus Lux Caprice GLCA-0103M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Caprice GLCA-0103M
Усі ціни 16 →Змішувач на раковину однозахватний GLOBUS LUX Caprice GLCA-0103М хром лату | 747 грн. |
Смеситель для умывальника Globus Lux Caprice GLCA-0103М | 744 грн. |
Globus Lux Змішувач для умивальника Globus Lux Caprice GLCA-0103М | 747 грн. |
Globus GLCA-0103М | 747 грн. |
Змішувач для умивальника Globus Lux Caprice GLCA-0103М 8694900303147 | 747 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →