Змішувач Zerix Z43-PED-A180
Zerix Z43-PED-A180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix Z43-PED-A180
Усі ціни 7 →Змішувач для кухні ZERIX PED-A 180 | 687 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX PED-A 180 (ZX0058) | 687 грн. |
Змішувач Zerix PED-A180 (49501) | 867 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX PED-A 180 (ST3326) | 687 грн. |
Змішувач для кухні Zerix PED-A 180 (ZX0058) | 687 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX PED-A 180 (SX70326) | 687 грн. |
PED-A 180 | 687 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Zerix Z43-PED-A180:
- Праворуч на фото представлена рукоятка для даної моделі
РекомендуємоПорівняти в таблиці →