Змішувач Cron Hansberg 555-15 (CR0038)
Cron Hansberg 555-15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Hansberg 555-15
Усі ціни 11 →Кран для кухні одновентильний CRON Hansberg хром силумін CR0038 | 659 грн. |
Cron Кухонный смеситель Cron Hansberg 555 на гайке (CR0038) | 659 грн. |
Змішувач для раковини Cron Hansberg 555-15 | 659 грн. |
Змішувач для кухні CRON HANSBERG 555 (CR0038) | 659 грн. |
Cron Кухонный смеситель Cron Hansberg 555-15 СМ на гайке (CR0039) | 659 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →