Змішувач Globus Lux Main SM-102N
Фото 5 |
Globus Lux Main SM-102N |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Main SM-102N
Усі ціни 14 →Кран у ванну однозахватний із коротким гусаком GLOBUS LUX MAIN SM-102N сат | 1 997 грн. |
Змішувач для ванни Globus Lux Main SM-102N 4032025213 | 1 997 грн. |
Смеситель для ванны Globus Lux Main SM-102N | 1 990 грн. |
Globus Lux Змішувач для ванни Globus Lux MAIN SM-102N | 1 927 грн. |
Змішувач для ванни Globus Lux MAIN SM-102N 000022003 | 1 997 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →