Змішувач Globus Lux Main SM-101
Фото 5 |
Globus Lux Main SM-101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Main SM-101
Усі ціни 15 →Змішувач для раковини одновентильний GLOBUS LUX MAIN SM-101 сатин нержавію | 778 грн. |
GLOBUS LUX SM-101 нержавеющая сталь | 778 грн. |
Смеситель для умывальника Globus Lux Main SM-101 | 774 грн. |
Globus Lux Змішувач для умивальника Globus Lux MAIN SM-101 | 783 грн. |
GLOBUS LUX SM-101 нержавеющая сталь | 778 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →