Змішувач Globus Lux Ring SR-105
Фото 5 |
Globus Lux Ring SR-105 |
|
В комплекті настінний тримач для душового гарнітура.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Ring SR-105
Усі ціни 15 →Змішувач для душу одноважільний GLOBUS LUX RING SR-105 сатин нержавіюча ст | 1 223 грн. |
Змішувач для душу Globus Lux Ring SR-105 4032025272 | 1 117 грн. |
Смеситель для душа Globus Lux Ring SR-105 | 1 113 грн. |
Globus Lux Змішувач для душу Globus Lux RING SR-105 | 1 117 грн. |
Змішувач для душа Globus Lux RING SR-105 000020881 | 1 117 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →