Змішувач Globus Lux Ring SR-208
Фото 5 |
Globus Lux Ring SR-208 |
|
В комплекті настінний тримач для душового гарнітура.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Ring SR-208
Усі ціни 19 →Змішувач у ванну однозахватний із поворотним виливом GLOBUS LUX RING SR-20 | 1 887 грн. |
Globus Lux SR-208 | 1 887 грн. |
Змішувач для ванни Globus Lux Ring SR-208 4032025227 | 1 887 грн. |
Смеситель для ванны Globus Lux Ring SR-208 | 1 881 грн. |
Globus Lux Змішувач для ванни Globus Lux RING SR-208 | 1 781 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →