Змішувач Globus Lux GLLR-1000
Відео 5Фото 22 |
Globus Lux GLLR-1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux GLLR-1000
Усі ціни 83 →Кран кухонний із краном для фільтрованої водою GLOBUS LUX GLLR-1000 хром л | 2 269 грн. |
Globus GLLR-1000-1-ONIX | 2 457 грн. |
Змішувач для кухні під осмос Globus Lux Lazer GLLR-1000 хром 4032025540 | 2 269 грн. |
Смеситель для кухни Globus Lux GLLR-1000 Chrom | 2 267 грн. |
Globus Lux Змішувач для кухні під осмос Globus Lux LAZER GLLR-1000 | 2 153 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →