Моторне мастило GM Dexos1 Gen2 5W-30 5 л
GM Dexos1 Gen2 5W-30 5L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GM Dexos1 Gen2 5W-30 5 л
General Motors Dexos1 Gen2 5W-30 (5л) | 1 331 грн. |
Моторное масло GM Dexos1 5W-30 Gen2 (5л.) AG-0403444 | 1 517 грн. |
General Motors Dexos1 Gen2 5W-30 (5л) | 1 329 грн. |
Модификації GM Dexos1 Gen2 5W-30
Ціни на GM Dexos1 Gen2 5W-30 |
---|---|---|---|---|
GM Dexos1 Gen2 5W-30 1 л | від 365 грн. | 1 пропозиція | ||
GM Dexos1 Gen2 5W-30 5 л | від 1 329 грн. | 3 пропозиції |