Моторне мастило GM Motor Oil 10W-40 1 л
GM Motor Oil 10W-40 1L |
|
Універсальне масло напівсинтетичного типу для всіх бензинових і дизельних двигунів, включаючи також турбовані типи. Крім того, згідно завіренням виробника, воно відмінно адаптовано до чотиритактним і багатоклапанним двигунів. Як випливає з назви, марка розроблявся насамперед для легкових автомобілів концерну General Motors. Клас в'язкості 10w-40 говорить підтримки гарної працездатності при будь-яких температурах. Ємність тари – 1 л.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GM Motor Oil 10W-40 1 л
Усі ціни 31 →Моторное масло General Motors Semi Synthetic 10W-40 (1л.) 1942043 | 213 грн. |
Олива моторна напівсинтетична GENERAL MOTORS Semi Synthetic 10W-40, 1л (19 | 218 грн. |
Масло моторное GM Semi Synthetic 10W-40 (Канистра 1л) 93165213 | 241 грн. |
Моторное масло GM 10W-40 (1л.) OA-1578824 | 340 грн. |
Моторна олива General Motors 10W-40, 1л (7155) 7155 | 253 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації GM Motor Oil 10W-40
Ціни на GM Motor Oil 10W-40 |
---|---|---|---|---|
GM Motor Oil 10W-40 1 л | від 170 грн. | 31 пропозиція | ||
GM Motor Oil 10W-40 2 л | від 356 грн. | 29 пропозицій | ||
GM Motor Oil 10W-40 4 л | від 725 грн. | 29 пропозицій | ||
GM Motor Oil 10W-40 5 л | від 831 грн. | 39 пропозицій | ||
GM Motor Oil 10W-40 20 л | від 3 837 грн. | 4 пропозиції | ||
GM Motor Oil 10W-40 60 л | від 9 455 грн. | 3 пропозиції | ||
GM Motor Oil 10W-40 205 л | від 34 879 грн. | 3 пропозиції |