Моторне мастило GM Dexos 2 Longlife 5W-30 5 л
Відео 11Фото 1 |
GM Dexos 2 Longlife 5W-30 5L |
|
Належить до олив з тривалим терміном експлуатації – виробником заявлено збільшений інтервал заміни, а також більш економну витрату палива. Розроблена насамперед для автомобілів концерну General Motors, хоча також є допуски від Volkswagen, BMW і Mercedes-Benz. Загалом підходить для більшості бензинових і дизельних легковиків. За складом належить до синтетичних. Індекс 5w-30 говорить про гарну стабільність масла при високих робочих температурах і відмінною плинності в морозну погоду.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GM Dexos 2 Longlife 5W-30 5 л
Усі ціни 39 →General Motors Dexos2 5W-30 (5л) | 1 391 грн. |
Моторное масло General Motors Dexos 2 5W-30 (5л.) 93165557 | 1 260 грн. |
Олива моторна синтетична GENERAL MOTORS Dexos 2 Longlife 5W-30, 5л (194200 | 1 268 грн. |
Масло моторное GM Dexos2 5W-30 (Канистра 5л) 93165557 | 1 355 грн. |
Моторное масло GM DEXOS 2 5W-30 5л OA-1886812 | 1 323 грн. |
ще 20 пропозицій
0 1 2 2 |
має досить високу зольність у двигуні 100-150т є відкладення дешеве зольність йцукен: користуюся GM Dexos 2 Longlife 5W-30 5L більше року |
пробіг "Еванда" 220тис,, використовував тільки це масло, не для ганяючих, міняю на 10 тис. знайдіть дилера, менш чесного і ОК. ціна-якість – оптимально! багато підробок Иван Викторович: користуюся GM Dexos 2 Longlife 5W-30 4L більше року |
Показано 2 з 5 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації GM Dexos 2 Longlife 5W-30
Ціни на GM Dexos 2 Longlife 5W-30 |
---|---|---|---|---|
GM Dexos 2 Longlife 5W-30 1 л | від 262 грн. | 33 пропозиції | ||
GM Dexos 2 Longlife 5W-30 2 л | від 488 грн. | 26 пропозицій | ||
GM Dexos 2 Longlife 5W-30 4 л | від 991 грн. | 22 пропозиції | ||
GM Dexos 2 Longlife 5W-30 5 л | від 1 205 грн. | 39 пропозицій | ||
GM Dexos 2 Longlife 5W-30 60 л | від 12 972 грн. | 2 пропозиції | ||
GM Dexos 2 Longlife 5W-30 205 л | від 63 882 грн. | 1 пропозиція |