Литий диск GMP Italia SJ15 5,5x15/5x139,7 ET5 DIA108,1
Відео 1Фото 7 | від 7 311 до 8 897 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):108.1 мм Виліт (ET):5 мм |
Модифікації GMP Italia SJ15 1
Характеристики
GMP Italia SJ15 5,5x15/5x139,7 ET5 DIA108,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia SJ15 5,5x15/5x139,7 ET5 DIA108,1
Сортувати
Литые диски GMP Italia SJ15 R15 W5.5 PCD5x139.7 ET5 DIA108.1 (gloss black) | 7 311 грн. |
GMP Italia SJ15 (R15 W5.5 PCD5x139.7 ET5 DIA108.1) silver | 8 402 грн. |
GMP Italia SJ15 5.5x15 5x139.7 ET5 DIA108.1 Black | 7 460 грн. |
Литі диски GMP Italia SJ15 R15 W5.5 PCD5x139.7 ET5 DIA108.1 (gloss black) | 7 613 грн. |
Литые диски GMP Italia SJ15 R15 W5.5 PCD5x139.7 ET5 DIA108.1 (silver) 1002 | 8 350 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі