Комп'ютерні колонки Golden Field LA-215G BT
Golden Field LA-215G BT |
|
Порівняно компактна багатофункціональна настільна акустична система формату 2.1, яка включає дві двосмугових настільних колонки-сателіту і сабвуфер. Система має стильний зовнішній дизайн передніх панелей і підтримує ряд корисних додаткових функцій. Крім вбудованого підсилювача звукової частоти потужністю 38 Вт, ця модель обладнана вбудованим модулем Bluеtooth, FM-тюнером з пам'яттю на 100 станцій, SD-картридером та USB-портом для відтворення аудіоконтенту із зовнішніх USB-накопичувачів.
Акустична система Golden Field LA-215G BT позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований широке коло користувачів, які віддають перевагу компактній акустиці з басовим звучанням і можливістю бездротового підключення. Ця система може виводити аналоговий звук із персонального комп'ютера, моноблока, ноутбука, неттопа, мультимедійної, ігрової приставки та навіть телевізора. Кожен сателіт обладнаний парою динаміків загальною потужністю 12 Вт, а сабвуфер 5'' (14 Вт) забезпечує повноцінний бас. Бездротовий модуль Bluetooth дозволяє відтворювати звук зі смартфонів і планшетів. FM-тюнер та підтримка декодування WMA/MP3-файлів з USB-накопичувачів дають розширені можливості для комфортного прослуховування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Field 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Field.
Купити Golden Field LA-215G BT
Усі ціни 20 →Мультимедійна акустика Golden Field LA-215G BT Black | 2 271 грн. |
Акустична система Golden Field LA-215G BT Black | 2 198 грн. |
Акустическая система Golden Field la-215g bt Black | 2 136 грн. |
Акустическая система Golden Field LA-215G BT Black | 2 066 грн. |
Мультимедійна акустика Golden Field LA-215G BT Black | 2 349 грн. |