Комп'ютерні колонки Golden Field LA-165C
Відео 1Фото 5 |
Golden Field LA-165C |
|
Багатоцільова акустична система формату 2.1, що складається з двох односмугових колонок-сателітів та одного п'ятидюймового сабвуфера. Крім вбудованого підсилювача звукової частоти невеликої потужності, ця акустична система обладнана вбудованим Bluеtooth-модулем, FM-тюнером, LED-дисплеєм, портом USB для відтворення аудіоконтенту з зовнішніх FLASH-накопичувачів, що підключаються, і картридером.
Позиціонуються як продукт середньої цінової категорії, призначений для широкого кола користувачів, які віддають перевагу ефектній персональній акустиці з повноцінним басовим звучанням. Багатофункціональна акустична система Golden Field LA-165C може отримувати аналоговий звук від персонального комп'ютера, моноблока, ноутбука, неттопа, мультимедійної/ігрової приставки. Можливе її використання як колонки для телевізора, які забезпечують набагато повніше і детальніше звучання, ніж вбудовані в TV динаміки.
Кожен сателіт оснащений якісним 3″ динамічним випромінювачем потужністю 11,5 Вт, а 5″ сабвуфер (15 Вт) забезпечує виражений бас. Bluetooth-модуль дозволяє підключати "по повітрю" планшети та смартфони. FM-тюнер та підтримка WMA/MP3-файлів на USB-накопичувачах або картах пам'яті створюють додаткові можливості для прослуховування контенту. Також варто відзначити наявність у комплекті бездротового пульта дистанційного керування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Field 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Field.
Купити Golden Field LA-165C
Усі ціни 28 →Мультимедійна акустика Golden Field LA-165C (7025010216) | 2 291 грн. |
Акустическая система Golden Field LA-165C Bt Black | 2 216 грн. |
Акустична система Golden Field LA-165C BT Black | 2 209 грн. |
Акустическая система Golden Field la-165c bt Black | 2 136 грн. |
Акустическая система Golden Field LA-165C BT Black | 2 066 грн. |