Оперативна пам'ять Golden Memory SO-DIMM DDR3 1x2Gb GM16LS11/2
Golden Memory GM16LS11/2 1600 МГц 1.5 В 1600 МГц 1.35 В |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Memory SO-DIMM DDR3 1x2Gb GM16LS11/2
Усі ціни 18 →Пам'ять SO-DIMM, DDR3, 2Gb, 1600 MHz, Golden Memory, 1.35V (GM16LS11/2) GM | 355 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3L 2GB 1600 MHz Golden Memory (GM16L | 326 грн. |
Golden Memory Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3L 2GB 1600 MHz Golden | 326 грн. |
Golden Memory Golden Memory DDR3L 2GB 1600 MHz (GM16LS11/2) gm16ls11/2 | 326 грн. |
GOLDEN MEMORY SODIMM 2G DDR3 1600MHz 1.35V (box) GM16LS11/2 | 339 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Golden Memory SO-DIMM DDR3 1x2Gb
Ціни на Golden Memory SO-DIMM DDR3 1x2Gb |
---|---|---|---|---|
Golden Memory SO-DIMM DDR3 1x2Gb GM16S11/2 | від 278 грн. | 28 пропозицій | ||
Golden Memory SO-DIMM DDR3 1x2Gb GM16LS11/2 | від 298 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →