Вантажна шина Goldshield HD158 9 R20 144K
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goldshield HD158 9 R20 144K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goldshield 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goldshield.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goldshield HD158 9 R20 144K
Усі ціни 9 →Goldshield HD158 (универсальная) 9.00 R20 144/141K | 8 401 грн. |
Goldshield HD158 (універсальна) 9.00 R20 144/141K | 9 023 грн. |
Goldshield HD158 (универсальная) 9 R20 144K | 8 188 грн. |
Грузовые шины Goldshield HD158 (универсальная) 9 R20 144/141K 16PR 1002490 | 8 011 грн. |
Goldshield HD158 (універсальна) 9.00 R20 144/141K | 9 003 грн. |
ще 4 пропозиції