USB-флешка Kingston DataTraveler Exodia M 64 ГБ
Відео 7Фото 17 |
Kingston DataTraveler Exodia M 64 Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston DataTraveler Exodia M 64 ГБ
Усі ціни 26 →KINGSTON 64GB USB 3.2 Gen1 DT Exodia Black Blue (DTXM/64GB) | 219 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.2 2x64GB Kingston DataTraveler Exodia M Black/Blue ( | 319 грн. |
Kingston 64 GB DataTraveler Exodia M USB 3.2 (DTXM/64GB) Blue | 199 грн. |
KINGSTON 64GB USB 3.2 Gen1 DT Exodia Black Blue (DTXM/64GB) | 219 грн. |
Накопичувач USB 3.2 Kingston 64GB Gen1 DT Exodia Black Blue (DTXM/64GB) DT | 219 грн. |
ще 20 пропозицій
Ціна, швидкість зчитування, ковпачок Пише повільно, хоча більшого і не чекав Sanger: користуюся Kingston DataTraveler Exodia M 64 Gb менше місяця |
Декілька разів записавши і вона крикнула. Навіть відформатувати не можу. Пишіть диск захищені для запису. Не дорога Пам'ять накрилася. Александр: користуюся Kingston DataTraveler Exodia M 128 Gb кілька місяців |
Купивши для бекапу сімейних архівів ще дечого.
Писавши довго, але за 4 години (графік відключень прокляття) все ж таки упорався. Відносини Ціна/Об'єм Пише повільно, 10-14 МБ/с, стрибками. Хоча спочатку доволі непагано, під 40 МБ вижимає. Максим Сергієнко: користуюся Kingston DataTraveler Exodia M 128 Gb кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Kingston DataTraveler Exodia M
Ціни на Kingston DataTraveler Exodia M |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Exodia M 32 ГБ | від 169 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 64 ГБ | від 164 грн. | 26 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 64 ГБ | від 319 грн. | 14 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 128 ГБ | від 284 грн. | 29 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 256 ГБ | від 601 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Читає зі швидкістю приблизно 70 МБ/с.
Пише приблизно 10-13 МБ/с.
Враховуючи ціну – не пагано.