Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   GOODRAM

SSD GOODRAM Core SSDR-GRC01-2K0-80 2 TB

Фото - SSD GOODRAM Core SSDR-GRC01-2K0-80 2 TB
Фото 10
GOODRAM SSDR-GRC01-2K0-80
Тип
внутрішній
Об'єм
2 TB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 5.0 4x
Тип пам’яті
3D TLC NAND
NVMe
Зовнішня швидкість запису
8700 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
10300 МБ/с
Напрацювання на відмову
1.5 млн. год
IOPS запису
1300 тис
IOPS зчитування
1500 тис
TBW
1200 ТБ
DWPD
0.3 разів/день
Гарантія виробника
5 років
Охолодження M.2
графеновий радіатор
Розміри
22x80 мм
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Купити GOODRAM Core SSDR-GRC01-2K0-80 2 TB

Усі ціни 11 →

GoodRam Внутрішній SSD диск Goodram Core (SSDR-GRC01-2K0-80) 2TB

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
15 099 грн.

Накопичувач SSD M.2 NVMe 2TB Goodram Core PCIe 5.0 (SSDR-GRC01-2K0-80)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
14 455 грн.

Goodram SSDR-GRC01-2K0-80

Особливості – Новий інтерфейс PCIe 5.0 x4 – Швидкість читання до 10300 МБ/с – Доступний широкий діапазон ємностей – Низьке ен... щеергоспоживання - ідеальне для ноутбуків – 5-річна гарантія, обмежена TBW, з безкоштовною технічною підтримкою
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
14 687 грн.

SSD накопичувач GOODRAM Core 2 TB (SSDR-GRC01-2K0-80) Core 2 TB (SSDR-GRC01-2K0-80)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
16 804 грн.

SSD накопичувач Goodram Core 2 TB (SSDR-GRC01-2K0-80)

SSD накопичувач Goodram Core 2 TB (SSDR-GRC01-2K0-80) — швидкий M.2 NVMe PCIe 5.0 для ноутбуків та ПКGoodram Core 2 TB (SSDR-... щеGRC01-2K0-80) — сучасний твердотільний накопичувач у форм-факторі M.2 2280, який поєднує високу ємність та швидкісний інтерфейс PCIe 5.0 x4. Пристосований для вимогливих завдань: від швидкого завантаження операційної системи до обробки великих файлів і роботи з мультимедіа. Використання 3D NAND пам'яті
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
17 032 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на GOODRAM Core SSDR-GRC01-2K0-80 2 TB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна