Каталог   /   Компьютерная техника   /   Комплектующие   /   SSD-накопители   /   GOODRAM

SSD GOODRAM Core SSDR-GRC01-2K0-80 2 TB

Фото - SSD GOODRAM Core SSDR-GRC01-2K0-80 2 TB
Фото 10
GOODRAM SSDR-GRC01-2K0-80
Тип
внутренний
Объем
2 TB
Форм-фактор
M.2
Интерфейс M.2
PCIe 5.0 4x
Тип памяти
3D TLC NAND
NVMe
Внешняя скорость записи
8700 МБ/с
Внешняя скорость считывания
10300 МБ/с
Наработка на отказ
1.5 млн. ч
IOPS записи
1300 тыс
IOPS считывания
1500 тыс
TBW
1200 ТБ
DWPD
0.3 раз/день
Гарантия производителя
5 лет
Охлаждение M.2
графеновый радиатор
Размеры
22x80 мм
Дата добавления на E-Katalog
сентябрь 2025
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог GOODRAM 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели GOODRAM.
Как выбрать SSD накопительВыбираем SSD с необходимым быстродействием и хорошей надежностью для дома, работы и гейминга

Купить GOODRAM Core SSDR-GRC01-2K0-80 2 TB

Все цены 12 →

GoodRam Внутрішній SSD диск Goodram Core (SSDR-GRC01-2K0-80) 2TB

MTA.uaС нами 8 лет
(Киев)
Гарантия: 24 мес.
Пожаловаться
15 099 грн.

Накопичувач SSD M.2 NVMe 2TB Goodram Core PCIe 5.0 (SSDR-GRC01-2K0-80)

Nkt.uaС нами 3 года
(Киев)
Пожаловаться
14 455 грн.

Goodram SSDR-GRC01-2K0-80

Особливості – Новий інтерфейс PCIe 5.0 x4 – Швидкість читання до 10300 МБ/с – Доступний широкий діапазон ємностей – Низьке ен... ещеергоспоживання - ідеальне для ноутбуків – 5-річна гарантія, обмежена TBW, з безкоштовною технічною підтримкою
Mallprix.comМенее года
(Киев)
Гарантия: 60 мес. от производителя
Пожаловаться
14 687 грн.

SSD накопичувач GOODRAM Core 2 TB (SSDR-GRC01-2K0-80) Core 2 TB (SSDR-GRC01-2K0-80)

Denika.uaС нами более 10-ти лет
(Харьков)
Пожаловаться
16 804 грн.

SSD накопичувач Goodram Core 2 TB (SSDR-GRC01-2K0-80)

SSD накопичувач Goodram Core 2 TB (SSDR-GRC01-2K0-80) — швидкий M.2 NVMe PCIe 5.0 для ноутбуків та ПКGoodram Core 2 TB (SSDR-... ещеGRC01-2K0-80) — сучасний твердотільний накопичувач у форм-факторі M.2 2280, який поєднує високу ємність та швидкісний інтерфейс PCIe 5.0 x4. Пристосований для вимогливих завдань: від швидкого завантаження операційної системи до обробки великих файлів і роботи з мультимедіа. Використання 3D NAND пам'яті
Timesport.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
17 032 грн.
eще 7 предложений

Динамика цен на GOODRAM Core SSDR-GRC01-2K0-80 2 TB

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная