Оперативна пам'ять GOODRAM DDR3 1x4Gb GR1600D364L11S/4G
GOODRAM GR1600D364L11S/4G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM DDR3 1x4Gb GR1600D364L11S/4G
Усі ціни 40 →GoodRAM DDR3 4GB 1600Mhz (GR1600D364L11S/4G) GR1600D364L11S/4G | 385 грн. |
Модуль пам`яті DDR3 4GB/1600 GOODRAM (GR1600D364L11S/4G) GR1600D364L11S/4G | 430 грн. |
Память для настільних компютерів Goodram 4 GB DDR3 1600 MHz (GR1600D364L11 | 714 грн. |
ОЗУ DDR3 4GB/1600 GOODRAM (GR1600D364L11S/4G) GR1600D364L11S/4G | 379 грн. |
Модуль памяти для компьютера DDR3 4GB 1600 MHz GoodRAM (GR1600D364L11S/4G) | 436 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації GOODRAM DDR3 1x4Gb
Ціни на GOODRAM DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR3 1x4Gb GR1333D364L9S/4G | від 410 грн. | 34 пропозиції | ||
GOODRAM DDR3 1x4Gb GR1600D364L11S/4G | від 374 грн. | 42 пропозиції | ||
GOODRAM DDR3 1x4Gb GR1600D3V64L11S/4G | від 454 грн. | 17 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 1x4Gb W-MEM16E3D84GLV | від 1 068 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM DDR3 1x4Gb W-MEM1600E34G | від 793 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →