Оперативна пам'ять G.Skill N T DDR3 F3-1600C11S-4GNT
G.Skill F3-1600C11S-4GNT |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill N T DDR3 F3-1600C11S-4GNT
Усі ціни 28 →G.Skill DDR3 4GB 1600Mhz (F3-1600C11S-4GNT) 16Chip (Intel G41,G43,Q43,P43, | 367 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill Value DDR3-1600 4GB CL11-11-11 1.50V F3-1600C11S-4G | 375 грн. |
Модуль памяти для компьютера DDR3 4GB 1600 MHz G.Skill (F3-1600C11S-4GNT) | 404 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 4GB 1600 MHz G.Skill (F3-1600C11S-4GNT) | 382 грн. |
G.Skill Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 4GB 1600 MHz G.Skill (F3-1600C1 | 382 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації G.Skill N T DDR3
Ціни на G.Skill N T DDR3 |
---|---|---|---|---|
G.Skill N T DDR3 F3-10600CL9S-4GBNT | від 388 грн. | 22 пропозиції | ||
G.Skill N T DDR3 F3-10600CL9D-16GBNT | від 1 645 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill N T DDR3 F3-1600C11S-8GNT | від 514 грн. | 43 пропозиції | ||
G.Skill N T DDR3 F3-1600C11S-4GNT | від 367 грн. | 29 пропозицій | ||
G.Skill N T DDR3 F3-1600C11D-16GNT | від 1 706 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill N T DDR3 F3-1600C11D-8GNT | від 1 796 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →