Оперативна пам'ять GOODRAM DDR3 1x4Gb GR1333D364L9S/4G
GOODRAM GR1333D364L9S/4G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM DDR3 1x4Gb GR1333D364L9S/4G
Усі ціни 34 →Модуль пам`ятi DDR3 4GB/1333 GOODRAM (GR1333D364L9S/4G) GR1333D364L9S/4G | 430 грн. |
ОЗУ DDR3 4GB/1333 GOODRAM (GR1333D364L9S/4G) GR1333D364L9S/4G | 390 грн. |
Модуль памяти для компьютера DDR3 4GB 1333 MHz GoodRAM (GR1333D364L9S/4G) | 436 грн. |
Оперативна пам'ять GOODRAM DDR3 1x4GB (GR1333D364L9S/4G) GR1333D364L9S/4G | 425 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 4GB 1333 MHz Goodram (GR1333D364L9S/4G) | 425 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації GOODRAM DDR3 1x4Gb
Ціни на GOODRAM DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR3 1x4Gb GR1333D364L9S/4G | від 390 грн. | 37 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 1x4Gb GR1600D364L11S/4G | від 374 грн. | 43 пропозиції | ||
GOODRAM DDR3 1x4Gb GR1600D3V64L11S/4G | від 454 грн. | 17 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 1x4Gb W-MEM16E3D84GLV | від 1 063 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM DDR3 1x4Gb W-MEM1600E34G | від 793 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →