Вантажна шина Goodride CR966 315/60 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Goodride CR966 315/60 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodride CR966 315/60 R22.5 152M
Goodride CR966 (рулевая) (315/60R22.5 152M) | 12 189 грн. |
Goodride CR966 (рулевая) 315/60 R22.5 152/148M 18PR | 11 950 грн. |
Шина Goodride CR966 (рульова) 315/60 R22.5 152/148M | 13 291 грн. |