Вантажна шина Goodride GDR+1 235/75 R17.5 132M
Виберіть розмір вантажної шини
Goodride GDR+1 235/75 R17.5 132M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodride GDR+1 235/75 R17.5 132M
Усі ціни 6 →Goodride GDR+1 (ведущая) (235/75R17.5 132M) | 6 709 грн. |
Goodride GDR+1 (приводная) 235/75 R17.5 132/130M 16PR | 6 730 грн. |
Грузовые шины Goodride GDR1 (ведущая) 235/75 R17.5 132/130M 1002426002 | 6 958 грн. |
Goodride GDR1 (235/75R17.5 132M) | 6 880 грн. |
Вантажні шини Goodride GDR1 (провідна) 235/75 R17.5 132/130M | 7 375 грн. |
Шина Goodride GDR+1 (провідна) 235/75 R17.5 132/130M PR16 | 7 499 грн. |