Вантажна шина Goodyear KMax D 285/70 R19.5 146L
Відео 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax D 285/70 R19.5 146L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax D 285/70 R19.5 146L
Усі ціни 11 →Goodyear KMax D (ведуча вісь) 285/70 R19.5 146L/144M | 16 014 грн. |
Goodyear KMAX D (ведущая) 285/70 R19.5 146L/144M | 15 350 грн. |
Goodyear KMAX D (приводная) 285/70 R19.5 146L/144M 18PR "3PSF" | 14 414 грн. |
GOODYEAR GOODYEAR Kmax D (ведуча) 285/70R19.5 146L/144M | 15 768 грн. |
GOODYEAR Kmax D (ведуча) 285/70R19.5 146L/144M | 15 549 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax D 285/70 R19.5 146L
Ціни на Goodyear KMax D 285/70 R19.5 146L |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax D 285/70 R19.5 146L | від 14 414 грн. | 11 пропозицій | ||
Goodyear KMax D 285/70 R19.5 146M | від 15 314 грн. | 3 пропозиції | ||
Goodyear KMax D 305/70 R19.5 148M | від 24 120 грн. | 3 пропозиції |