Вантажна шина Goodyear KMax D Gen-2 315/70 R22.5 154L
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax D Gen-2 315/70 R22.5 154L 315/70 R22.5 " 154 L 315/70 R22.5 " 154 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax D Gen-2 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 8 →Goodyear KMAX D Gen-2 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154L/152M | 22 258 грн. |
Goodyear KMax D Gen-2 (приводная) 315/70 R22.5 154L/152M 20PR "3PSF" | 20 080 грн. |
Goodyear KMAX D Gen-2 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154L/152M | 22 248 грн. |
Goodyear KMAX D Gen-2 (ведущая ось) 315/70 R22.5 154L/152M | 22 256 грн. |
Goodyear KMAX D GEN-2 315/70R22.5 154L | 23 240 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax D Gen-2 315/70 R22.5 154L
Ціни на Goodyear KMax D Gen-2 315/70 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax D Gen-2 315/70 R22.5 154L | від 20 080 грн. | 9 пропозицій | ||
Goodyear KMax D Gen-2 315/70 R22.5 154M | від 22 132 грн. | 3 пропозиції |