Вантажна шина Bridgestone Duravis R-Drive 002 295/60 R22.5 154L
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone Duravis R-Drive 002 295/60 R22.5 154L 295/60 R22.5 " 150 L 295/60 R22.5 " 154 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Duravis R-Drive 002 295/60 R22.5 154L
Bridgestone Duravis R-Drive 002 (ведущая) 295/60 R22.5 154/147L | 20 889 грн. |
Грузовые шины Bridgestone Duravis R-Drive 002 (ведущая) 295/60 R22.5 154/1 | 21 192 грн. |
Bridgestone Duravis R-Drive 002 ведуча (295/60R22,5 154/147L) 378752 | 20 592 грн. |
Вантажні шини Bridgestone Duravis R-Drive 002 (провідна) 295/60 R22.5 154/ | 22 464 грн. |
Шина Bridgestone Duravis R-Drive 002 (провідна) 295/60 R22.5 154/147L | 22 985 грн. |
Модификації Bridgestone Duravis R-Drive 002 295/60 R22.5 154L
Ціни на Bridgestone Duravis R-Drive 002 295/60 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Duravis R-Drive 002 295/60 R22.5 150L | від 20 300 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Duravis R-Drive 002 295/60 R22.5 154L | від 20 592 грн. | 5 пропозицій |