Вантажна шина Goodyear KMax S 315/70 R22.5 156L
Відео 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax S 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax S 315/70 R22.5 156L
Усі ціни 6 →Goodyear KMax S HL (рульова вісь) 315/70 R22.5 156/150L | 22 637 грн. |
Goodyear KMAX S (рулевая) (315/70R22.5 156L) | 22 351 грн. |
Вантажна шина GOODYEAR KMAX S HL (рульова) 315/70R22.5 156/150L | 22 683 грн. |
GOODYEAR Вантажна шина GOODYEAR KMAX S HL (рульова) 315/70R22.5 156/150L | 22 790 грн. |
Goodyear KMax S HL (рульова вісь) 315/70 R22.5 156/150L | 22 633 грн. |
Goodyear KMax S HL (рулевая ось) 315/70 R22.5 156/150L | 22 640 грн. |
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax S 315/70 R22.5 156L
Ціни на Goodyear KMax S 315/70 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax S 315/60 R22.5 154L | від 22 600 грн. | 6 пропозицій | ||
Goodyear KMax S 315/70 R22.5 154L | від 22 472 грн. | 6 пропозицій | ||
Goodyear KMax S 315/70 R22.5 156L | від 22 351 грн. | 6 пропозицій | ||
Goodyear KMax S 315/80 R22.5 156M | від 22 807 грн. | 1 пропозиція |