Вантажна шина Goodyear KMax S Gen-2 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax S Gen-2 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax S Gen-2 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 6 →Goodyear KMAX S GEN-2 (рульова вісь) 385/65 R22.5 160K/158L | 22 926 грн. |
Goodyear KMax S Gen-2 (рулевая) 385/65 R22.5 160K(158L) 20PR "3PSF" | 21 211 грн. |
Goodyear KMAX S GEN-2 (рулевая ось) 385/65 R22.5 160K/158L | 22 928 грн. |
Goodyear KMAX S GEN-2 (рульова вісь) 385/65 R22.5 160K/158L | 22 918 грн. |
Goodyear KMAXS G2 385/65R22.5 160K | 23 000 грн. |
Goodyear KMAXS G2 385/65R22.5 160K | 24 150 грн. |
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax S Gen-2 385/65 R22.5 160K
Ціни на Goodyear KMax S Gen-2 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax S Gen-2 385/65 R22.5 160K | від 21 211 грн. | 7 пропозицій | ||
Goodyear KMax S Gen-2 385/65 R22.5 160L | від 23 251 грн. | 3 пропозиції | ||
Goodyear KMax S Gen-2 385/65 R22.5 164K | від 21 211 грн. | 5 пропозицій | ||
Goodyear KMax S Gen-2 385/65 R22.5 164L | від 23 602 грн. | 3 пропозиції |