Плита Gorenje GK 5C41 WF білий (740562)
Фото 12 |
Gorenje GK 5C41 WF білий |
|
Окрема плита із серії Gorenje Advanced коштує недорого, але має симпатичний зовнішній вигляд, зручне керування та розширений набір функцій для приготування різноманітних страв. Модель відноситься до типу комбінованих і включає газову варильну поверхню і електричну духовку. Духовка тут досить містка – її об'єм становить 70 літрів. Вона поставляється з однією решіткою та одним глибоким емальованим деко.
Духовка у разі грає головну роль, оскільки пропонує багато функцій для приготування. Технологія MultiAir (вона конвекція) являє собою вентилятор на задній стінці, який забезпечує циркуляцію гарячого повітря по всій внутрішній камері і рівномірне запікання продуктів. Електрогриль допоможе запекти м'ясо, овочі та інші продукти з апетитною хрусткою скоринкою. Крім цього, духовка Gorenje GK 5C41 WF пропонує такі програми, як Pizza (приготування піци на високій температурі), FrozenBake (приготування заморожених страв) та розморожування на невисокій температурі.
Для очищення камери використовуйте програму AquaClean, яка використовує пару для розм'якшення засохлих крапель олії, жиру та інших забруднень. Дверцята духовки отримали подвійне скло для кращої теплоізоляції та автодоводчик для тихого та плавного закриття. Варильна поверхня досить стандартна: чотири конфорки різного розміру, грати з міцного чавуну, автозапалювання та система газ-контролю для безпечного використання. Керування плитою здійснюється за допомогою поворотних перемикачів та дисплея, на якому відображається інформація про налаштування та вибрані режими. Доповнює пристрій скляна кришка та зручне висувне відділення знизу, в якому можна зберігати кухонний посуд та інше приладдя.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje GK 5C41 WF білий
Усі ціни 29 →Плита комбінована Gorenje GK 5C41 WF | 12 187 грн. |
Gorenje GK 5C41 WF | 12 085 грн. |
Плита комбінована Gorenje GK5C41WF | 13 499 грн. |
GORENJE GK5C41WF | 12 246 грн. |
Gorenje GK 5C41 WF | 13 000 грн. |
Модификації Gorenje GK 5C41 WF
Ціни на Gorenje GK 5C41 WF |
---|---|---|---|---|
Gorenje GK 5C41 WF білий | від 12 085 грн. | 29 пропозицій | ||
Gorenje GK 5C41 SF сріблястий | від 15 199 грн. | 6 пропозицій | ||
Gorenje GK 5C41 BF чорний | від 14 150 грн. | 69 пропозицій |