Бойлер Gorenje GT 10 U
Відео 4 |
Gorenje GT 10 U |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje GT 10 U
Усі ціни 95 →Gorenje Gorenje GT 10 U/B9 298361 | 5 959 грн. |
GORENJE GORENJE GT 10U/B9 | 5 220 грн. |
Водонагрівач Gorenje GT10U/B9 | 4 665 грн. |
Водонагрівач Gorenje GT10U/B9 | 4 435 грн. |
Бойлер Gorenje GT 10 U/B9 10 л | 5 959 грн. |
3 7 6 6 |
Не купуйте!!! Вже другий тиждень у гарантійників лавина замовлень на заміну клапанів, яких нормальних теж немає! Габарити Категорично не раджу купувати! Купили два бойлери. У перший же день протікав клапан на першому. Довелося три дні займатися питанням його заміни. Через 2 тижні виявили такий самий дефект у другому бойлері. знову 3 дні переговорів. У результаті приїхали гарантійники "Гореньї", поміняли клапан і він знову при них тече! Сказали десятками іде брак! Нові клапани теж зі браком-міняти нема на що! Результат: брався, щоб була гаряча вода, немає ні води, ні нервів. А ціна не найдешевша! користуюся Gorenje GT 10 U менше місяця |
Загалом у мене до нього нарікань давно не було. Але до тієї миті, коли одного прекрасного дня, коли не було в кімнаті поруч з ним, спустилася вода біля труб і він просто перегорів і більше не гріє. А до того температуру неймовірно тримавши, швидко нагрівши. Дуже шкода. Швидкість нагріву Нема захисту від перегрівання |
Нам підходив за формою, щоб встановити під раковиною. Тому брали його. Пропрацювавши на кухні 4 з половиною роки, потім потік. Anton Kukoba: користуюся Gorenje GT 15 U більше року |
Невеликий бойлер для швидкого нагрівання води
Десятилітровий електричний водонагрівач Gorenje GT 10 U призначений для обслуговування однієї точки водорозбору – крана на кухні або у ванній кімнаті. Завдяки пристойній потужності нагрівального елемента (2000 Вт) та невеликому об'єму бака він дуже швидко готує гарячу воду. Водопровідна вода з температурою 10 °C, надходячи в бойлер, нагрівається до 65 °C за 20 хвилин, а до максимально можливих 75 °C - за 22 хвилини.
Скромно та зі смаком
Дизайн у бойлера дуже скромний та лаконічний. Його корпус має майже правильну прямокутну форму зі злегка скошеними кутами. Але слід зазначити, що прилад досить великий (500х350x265 мм) за мірками даного класу водонагрівачів, тому необхідно переконатися, що під сифоном миття або поруч із ним є достатньо місця для монтажу бойлера. На багатьох фото корпус Gorenje GT 10 U виглядає світло-сірим та матовим, але насправді його поверхня має білий колір із ефектом глянцю. На передній панелі присутні лише логотип виробника, світлодіод, що горить під час нагрівання води, та круглий терморегулятор. За допомогою ручки, що обертається, можна задати необхідну температуру нагріву води в межах від 25 °C до 75 °C. Виробник рекомендує вибирати проміжне значення (позначене буквою Е), що відповідає температурі 55 °С. Інструкція з експлуатації водонагрівача стверджує, що в такому режимі зменшуються витрати електроенергії, втрати тепла та темп утворення нальоту на нагрівальному елементі. Положення регулятора, позначене піктограмою чи зірочкою, чи сніжинкою, служить для перемикання бойлера в режим антизамерзання, при якому нагрівач буде автоматично підтримувати температуру води в баку на рівні приблизно 9 °C.
Економічне та довговічне рішення
Gorenje GT 10 U вважається економічним електричним бойлером, оскільки він належить до класу А з енергоефективності. Завдяки товстому шару пінополіуретану (товщиною до 30 мм на окремих ділянках) між баком і корпусом, прилад добре тримає тепло і, отже, рідше вмикається для підігріву води. Крім економічності, слід зазначити гарний захист від корозії. За це відповідають емалеве покриття на внутрішніх стінках накопичувальної ємності та магнієвий анод усередині неї. Виробник дає 5 років гарантії на баки бойлерів цього сімейства.
- Підключення до водопроводу G 1/2
- Кількість змішаної води при 40 °С — 18 літрів
- Робочий тиск — 9 бар
- Середня товщина ізоляції — 40 мм
- Ступінь захисту від вологості — IP 24
- Змінний струм — 8 А
Модификації Gorenje GT 10 U
Ціни на Gorenje GT 10 U |
---|---|---|---|---|
Gorenje GT 10 U | від 4 435 грн. | 97 пропозицій | ||
Gorenje GT 10 O | від 4 300 грн. | 94 пропозиції | ||
Gorenje GT 15 U | від 4 994 грн. | 99 пропозицій | ||
Gorenje GT 15 O | від 4 319 грн. | 96 пропозицій |