Бойлер Gorenje GBK 120 OR
Gorenje GBK 120 OR |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje GBK 120 OR
Усі ціни 33 →Gorenje Gorenje GBK120ORLN 728812 | 19 952 грн. |
Бойлер електричний Gorenje GBK120ORLNV9 (728812) 728812 | 18 860 грн. |
GORENJE GBK120ORRN/V9 | 15 974 грн. |
Бойлер Gorenje GBK120ORLNV9 | 16 384 грн. |
Gorenje GBK120ORLNV9 | 16 739 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gorenje GBK 120 OR
Ціни на Gorenje GBK 120 OR |
---|---|---|---|---|
Gorenje GBK 80 OR | від 12 516 грн. | 35 пропозицій | ||
Gorenje GBK 100 OR | від 13 639 грн. | 34 пропозиції | ||
Gorenje GBK 120 OR | від 14 190 грн. | 33 пропозиції | ||
Gorenje GBK 150 OR | від 16 803 грн. | 27 пропозицій | ||
Gorenje GBK 200 OR | від 20 073 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →