Бойлер Tesy GCU 1520
Tesy GCU 1520 |
|
Малогабаритний та продуктивний накопичувальний електричний водонагрівач ємністю 15 л у стильному корпусі. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії із сімейства Tesy Compact, орієнтований застосування у складі систем гарячого водопостачання малої продуктивності. Здатний обслуговувати кухню, майстерню, масажний чи медичний кабінет. Призначений для вертикального настінного монтажу з верхнім підведенням комунікацій (установка під мийкою).
Завдяки малій глибині (всього 30 см) може монтуватися у приміщеннях обмеженої площі. Здатний швидко, всього за 27 хв., приготувати 15 л гарячої води з температурою 60 °C (при початковій температурі води 15 °C). В основі конструкції водонагрівача Tesy GCU 1520 лежить надійний внутрішній бак з сталевою товстою стінкою, що витримує тиск до 8 бар. Внутрішня поверхня цього бака захищена від контакту з водою двошаровим склокерамічним емалевим покриттям із підвищеною стійкістю до перепадів температур. Для додаткового захисту сталевої стінки внутрішнього бака від корозії передбачено електрохімічну протекторну систему з магнієвим анодом. Вражаюче високу швидкість підігріву води забезпечує традиційний занурювальний електричний трубчастий нагрівач потужністю 2000 Вт, який управляється безвідмовним капілярним термостатом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Купити Tesy GCU 1520
Усі ціни 53 →Tesy Tesy BiLight Compact GCU 1520 L52 RC | 5 805 грн. |
Бойлер Tesy Bilight Compact 15 U 15 л 99210 | 6 095 грн. |
Бойлер Tesy Bilight Compact 15U GCU 1520 L52 RC, 15л (304413) 304413 | 5 805 грн. |
Бойлер електричний Tesy Bilight Compact 15U GCU 1520 L52 RC 304413 | 5 028 грн. |
Tesy Водонагрівач електричний Bilight Compact 15U GCU 1520 L52 RC 15 л, 2 | 5 631 грн. |
0 0 2 2 |
Надійність та довговічність - це про нього Компактний розмір, особливо це відчувається у маленькій 1 кімнатній квартирі. Швидко нагрівається: не знаю чи то завдяки особливій формі баку чи гарному тіні, але не треба чекати кілька годин щоб отримати гарячу воду.
Коли гріється - напрочуд тихий. Зрівнюючи з дешевшими аналогами, які виють та свистять - цей просто безшумний. Витрати енергії - за рахунок швидкого нагріву та гарної ізоляції бака бойлер довго тримає температуру і не часто вмикається, а значить заощаджуватиме нині "золоті" кіловати у рахунок за комуналку. Монтаж простий, можна виконати без досвіду та маючи мінімум інструменту, оскільки прилад не важкий – кріплення специфічні не потрібні. Також хочеться відмітити гарну комплектацію та інструкцію. За більш ніж 3 роки щоденного використання не викликавши негативу, сподіваюся як мінімум стільки служити і далі. Александр Ч: користуюся Tesy GCU 1015 більше року |
відмінна модель, раджу 2000w, мінімальний час нагрівання води, хороша теплоізоляція зовнішній вигляд немає користуюся Tesy GCU 1020 більше року |
Вибирав невеликий електричний водонагрівач для дачного будинку та придбав цю модель. Цей європеєць болгарського походження підкорив мене своєю простотою та елегантністю. Встановлював самостійно, місце вибрав праворуч та вниз від миття. Дивишся на нього і не дуже віриться, що це повноцінний бойлер. Здається, що він не справжній, іграшковий. Але нічого подібного, під пластиковим корпусом, усередині знаходиться справжній сталевий накопичувальний бак, покритий особливою захисною емаллю, і обов'язковий для всіх сталевих бойлерів є магнієвий анод. Лист холодного прокату, з якого зроблений бак має бути товстим, інакше він не важив би 7кг без води. Воду зігріває спритно, 10 літрів за 35 хвилин доводить до стану окропу. ТЕН має потужність 1500Вт, що не рекорд, а й електричну мережу сильно не навантажує. Дизайн у стилі мінімалізму, нічого зайвого, лише плавні округлі форми. Компактний розмір, зайняв мінімум місця під час встановлення. Дворічна гарантія на нагрівальну частину та п'ятирічна на накопичувальний бак. Виготовлений у Болгарії. Призначений для монтажу під миттям, але не має захисту від бризок. Абсурдне поєднання. Комплектний запобіжний клапан підтікав, і його довелося замінити. Якщо профілактику бойлера виконує неавторизований спеціаліст, то водонагрівач знімається з гарантії. Відсутня будь-який індикатор або екранчик, яким можна було б подивитися температуру води в баку. |
- Модель GCA 1015 — встановлюється над мийкою
- Модель GCU 1015 — установлюється під мийкою
Модификації Tesy GCU 1520
Ціни на Tesy GCU 1520 |
---|---|---|---|---|
Tesy GCU 1015 | від 3 854 грн. | 22 пропозиції | ||
Tesy GCA 1015 | від 4 134 грн. | 60 пропозицій | ||
Tesy GCA 1020 | від 4 030 грн. | 23 пропозиції | ||
Tesy GCU 1020 | від 3 986 грн. | 53 пропозиції | ||
Tesy GCU 1515 | від 3 105 грн. | 24 пропозиції | ||
Tesy GCA 1515 | від 3 005 грн. | 58 пропозицій | ||
Tesy GCU 1520 | від 4 149 грн. | 53 пропозиції | ||
Tesy GCA 1520 | від 4 320 грн. | 2 пропозиції |