Бойлер Gorenje GT 10 U
Відео 4 |
Gorenje GT 10 U |
|
Швидке нагрівання. Емальований бак. 5 років гарантії на бак. Клас А з енергоефективності. Захист від замерзання.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje GT 10 U
Усі ціни 100 →Gorenje Gorenje GT 10 U/B9 298361 | 5 959 грн. |
GORENJE GORENJE GT 10U/B9 | 5 220 грн. |
Водонагрівач Gorenje GT10U/B9 | 4 435 грн. |
Бойлер Gorenje GT 10 U/B9 10 л | 5 959 грн. |
Водонагрівач накопичувальний 10л GORENJE GT 10 U / B9 GT 10 U/B9 (GT 10 U) | 5 959 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
3 7 6 6 |
Не купуйте!!! Вже другий тиждень у гарантійників лавина замовлень на заміну клапанів, яких нормальних теж немає! Габарити Категорично не раджу купувати! Купили два бойлери. У перший же день протікав клапан на першому. Довелося три дні займатися питанням його заміни. Через 2 тижні виявили такий самий дефект у другому бойлері. знову 3 дні переговорів. У результаті приїхали гарантійники "Гореньї", поміняли клапан і він знову при них тече! Сказали десятками іде брак! Нові клапани теж зі браком-міняти нема на що! Результат: брався, щоб була гаряча вода, немає ні води, ні нервів. А ціна не найдешевша! користуюся Gorenje GT 10 U менше місяця |
Загалом у мене до нього нарікань давно не було. Але до тієї миті, коли одного прекрасного дня, коли не було в кімнаті поруч з ним, спустилася вода біля труб і він просто перегорів і більше не гріє. А до того температуру неймовірно тримавши, швидко нагрівши. Дуже шкода. Швидкість нагріву Нема захисту від перегрівання |
Нам підходив за формою, щоб встановити під раковиною. Тому брали його. Пропрацювавши на кухні 4 з половиною роки, потім потік. Anton Kukoba: користуюся Gorenje GT 15 U більше року |
Показано 3 з 23 відгуків
ще 10 відгуків
16 лютого 2022, 02:01
Разница в цене в магазинах. В чем прдвох #
Разные производители? Разные тех. характеристики. Подскажите пожалуйста кто владеет информацией
Показано 3 із 30 запитань
ще 15 запитань
Модификації Gorenje GT 10 U
Ціни на Gorenje GT 10 U |
---|---|---|---|---|
Gorenje GT 10 U | від 4 435 грн. | 101 пропозиція | ||
Gorenje GT 10 O | від 4 300 грн. | 96 пропозицій | ||
Gorenje GT 15 U | від 4 994 грн. | 101 пропозиція | ||
Gorenje GT 15 O | від 4 319 грн. | 96 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →