Холодильник Gorenje RK 6201 ES4 сріблястий
Фото 11 |
Gorenje RK 6201 ES4 сріблястий 2021 рік білий сріблястий |
|
Традиційний холодильник, що позиціонується виробником в середній ціновий сегмент. Модель належить до фірмової колекції Essential. Це простий, надійний і в той же час сучасний агрегат. За умови непоганої економічності модель забезпечує відмінне охолодження. Апарат має 349 л вільного простору, з яких холодильному відділенню виділено 239 л.Холодильник Gorenje RK 6201 ES4 використовує розумний підхід до витрати електроенергії.
Клас споживання електрики відповідає нормам стандарту а+, річна витрата електроенергії не перевищує позначку 297 кВт*год.Модель використовує сучасний пристрій холодильного відділення. У камері охолодження передбачений місткий контейнер CrispZone - це низькотемпературна зона свіжості, здатна тривалий час зберігати будь-які фрукти і овочі, зберігаючи в продуктах вітаміни та інші корисні мікроелементи. Морозильна камера передбачає три висувних ящика, продуктивність морозильника знаходиться в межах 5 кг на добу. У загальній же складності перед нами двокамерний холодильник з одним компресором і одним контуром циркуляції. Для управління холодильним контуром передбачені класичні механічні регулятори.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje RK 6201 ES4 сріблястий
Усі ціни 72 →Gorenje Gorenje RK 6201 ES4 | 23 499 грн. |
Холодильник Gorenje RK 6201 ES4 | 16 499 грн. |
Холодильник Gorenje RK6201ES4 | 16 499 грн. |
GORENJE RK6201ES4 | 15 999 грн. |
Холодильник Gorenje RK6201ES4 | 15 816 грн. |
Модификації Gorenje RK 6201 ES4
Ціни на Gorenje RK 6201 ES4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje RK 6201 EW4 білий | від 14 671 грн. | 74 пропозиції | ||
Gorenje RK 6201 ES4 сріблястий | від 15 099 грн. | 73 пропозиції |