Холодильник Gorenje NRK 6202 AC4 бежевий
Фото 10 |
Gorenje NRK 6202 AC4 бежевий бежевий білий |
|
Порівняно недорогий холодильник з функціоналом професійної кухонної техніки. Дана модель насамперед відрізняється високим рівнем продуктивності. Холодильній системі під силу заморожувати по 12 кг на добу. Контур охолодження використовує подвійний теплообмінник. Два циркуляційних контури дозволяють налаштовувати температурні режими в широких межах, при цьому зростає точність налаштування і надійність роботи системи охолодження.
Холодильник Gorenje NRK 6202 AC4 відрізняється дуже тихою роботою. Гучність силового агрегату не перевалює за межі 38 дБ. Серед іншого ця модель може похвалитися непоганим функціоналом. Панель налаштування представлена електронним блоком з екраном. Сенсорний ввід робить блок управління більш зручним і надійним. Передбачений захист від дітей. Роботу холодильника можна перевести в режим»відпустка".
Холодильна камера і морозильник обслуговуються системою No Frost. Для розподілу холоду застосовується технологія Multi Flow 360-багатопотокова система охолодження, з якою відведення тепла проводиться з максимальним рівнем ефективності. Даний холодильник чудово себе зарекомендував при зберіганні як повсякденних продуктів, так і делікатесів. Продуктивне охолодження і оптимальний рівень вологості дозволяють зберегти в продуктах максимум вітамін, амінокислот та інших корисних сполук.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje NRK 6202 AC4 бежевий
Усі ціни 56 →Gorenje Gorenje NRK6202AC4 | 22 999 грн. |
Холодильник Gorenje NRK 6202 AC4 NRK6202AC4 | 21 198 грн. |
Холодильник Gorenje NRK 6202 AC4 | 20 379 грн. |
Холодильник Gorenje NRK6202AC4 | 22 999 грн. |
GORENJE NRK6202AC4 | 21 216 грн. |
Модификації Gorenje NRK 6202 AC4
Ціни на Gorenje NRK 6202 AC4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 6202 AC4 бежевий | від 19 333 грн. | 57 пропозицій | ||
Gorenje NRK 6202 AW4 білий | від 18 510 грн. | 83 пропозиції |