Холодильник Gorenje NRK 6182 PW4 білий
Фото 3 |
Gorenje NRK 6182 PW4 білий білий сірий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje NRK 6182 PW4 білий
Усі ціни 7 →Холодильник з морозильною камерою Gorenje NRK6182PW4 | 16 621 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Gorenje NRK6182PW4 | 16 926 грн. |
Холодильник с морозильной камерой Gorenje NRK6182PW4 | 16 817 грн. |
Gorenje NRK 6182 PW4 NRK6182PW4 | 17 499 грн. |
Gorenje NRK6182PW4 | 20 280 грн. |
Gorenje NRK6182PW4 | 20 787 грн. |
Gorenje NRK6182PW4 | 21 294 грн. |
Модификації Gorenje NRK 6182 PW4
Ціни на Gorenje NRK 6182 PW4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 6182 PW4 білий | від 16 621 грн. | 7 пропозицій | ||
Gorenje NRK 6182 PS4 сірий | від 15 864 грн. | 53 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →